Błonie drugie na Mazowszu!

W czwartek 10 maja w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyła się Konferencja "Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego" zorganizowana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Konferencja była okazją do dyskusji samorządowców z Mazowsza m.in. na temat wyzwań i doświadczeń związanych z polityką miejską, finansowania jednostek samorządu terytorialnego czy rozwoju Mazowsza. Jednym z punktów programu była prezentacja Rankingu Zrównoważonego Rozwoju i wręczenie dyplomów liderom lokalnego rozwoju.

Burmistrz Zenon Reszka odebrał dyplom dla gminy Błonie za zajęcie II miejsca w tym rankingu.

Dyplom Marszałka Adama Struzika

dyplom za zajęcie drugiego miejsca w rankingu zrównoważonego rozwoju